שירותים

מעבדת מחשבים

מחשבי אפל, מיקרוסופט סרפס, דל, לנובו וכל סוגי ציוד טכנולוגי היקפי.

מעבדת מחשבים

אנ. טי. אי.  שירותי מעבדת מחשבים

חברתינו מתמחה במתן שירות תיקונים ותחזוקה איכותי ומהיר למחשבים אישיים, לפטופים וטאבלטים. מעבדת מחשבים NTI מבצעת תיקונים ותחזוקה שוטפת לכל הדגמים של מחשבים: נייחים, ניידים ומחשבי לוח של היצרנים המובילים – אפל, מיקרוסופט סרפס, דל, לנובו ועוד.

NTI Electronics הינה בעלת כל התקני העבודה המחייבים. מעבדת האלקטרוניקה עומדת בכל הקריטריונים המחמירים ומאובזרות בציוד חדש ואיכותי.

אספקות וניהול מלאים

מעבדת תיקון ותחזוקת מחשבים וציוד היקפי בעלת מלאים זמינים של חלקים חלופיים הנדרשים לתיקון ותחזוקה שוטפת של מערכות מחשב מתקדמות, לפטופים וטאבלטים של היצרנים המובילים כגון: אפל, מיקרוסופט סרפיס, דל, לנובו ועוד. כמו כן מעבדתנו נותנת תחזוקה לציוד מוקשח באופן שוטף. המלאי של החלקים החלופיים מתחדש באופן תדיר וזמין בתוך המעבדה של NTI Electronics, דבר שמקצר באופן משמעותי את זמני הטיפול בתקלה. החלפים המוצעים על ידי מעבדת אנ. טי.איי. הינם באיכות גבוה ביותר מה שמבטיח תיקון איכותי ולאורך זמן.

מגזרי פעילות

בין הלקוחות של NTI Electronics ושל מעבדת המחשבים של החברה נמנים חברות טכנולוגיה וביו-טק, קבוצות אינטגרציה של מערכות מחשוב המובילות בישראל, חברות יבוא ואספקה של ציוד אלקטרוני מתקדם ומחשבים, חברות סטארט אפ, מפעלים אזרחיים, משרד הביטחון ומשטרת ישראל.

במסגרת מעבדת תיקון ותחזוקת מערכות המחשבים של קבוצת אנ. טי אי. אלקטרוניקס מציעה החברה שירות מתוזמן וקבוע במסגרת מנוי (retain service) לכלל מערך המחשוב והתוכנה העסקי. במסגרת זו, טכנאים ואנשי המקצוע של אנ. טי. אי. ילוו ויגיעו אל בית העסק באופן שוטף למטרת התחזוקה המקצועית של מערכות המחשבים והתוכנה.

צוות NTI

הטכנאים של מעבדת אנ. טי. אי.  אלקטרוניקס מיומן ביותר ובעל ניסיון רב שנים בתחום תחזוקה של מערכות מחשב אישיות כולל תיקון לפטופ של אפל Apple ותיקון Microsoft  Surface (סרפייס). טכנאים של NTI Electronics עוברים עוברים באופן תדיר השתלמויות מקצועיות ומעורים בכל החידושים של החומרה של החברות Apple ו- Microsoft, מערכות הפעלה והתוכנה כולל וינדוס (Windows OS) ו – iOS

הניסיון והידע שנצבר של הטכנאים והמהנדסים של NTI Electronics, ההקפדה הבלתי מתפשרת על נהלים וסביבת העבודה, העמידה בתקנים הבינלאומיים המחייבים, מלאי זמין של החלקים האיכותיים למחשבים ניידים, טאבלטים וציוד היקפי של חברות כמו: אפל, מיקרוסופט סרפס, דל ואחרים – מאפשרים למעבדת שירות תיקונים של אנ. טי. אי., לתת את שירותי מהיר, מקצועי ואיכותי.